G832MB131205022HR Amphenol ICC (Commercial Products)
g832mb1xxxxxx2xhr.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: BTB 120P P=0.8MM PLUG H=7.7MM GO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide, Pick and Place
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 120
Pitch: 0.031" (0.80mm)
Height Above Board: 0.303" (7.70mm)
Contact Finish Thickness: FLASH
Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BTB 120P P=0.8MM PLUG H=7.7MM GO, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Pick and Place, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 120, Pitch: 0.031" (0.80mm), Height Above Board: 0.303" (7.70mm), Contact Finish Thickness: FLASH, Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 12mm, 16mm, 20mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції G832MB131205022HR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G832MB131205022HR Виробник : Amphenol Commercial Products g832mb1xxxxxx2xhr.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80mm Board-to-Board 85ohm Connector, Pitch 0.8mm, Height 7.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Plug SMT, Gold Flash White.