G832MC011201022HR Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80mm Board-to-Board 100ohm Connector, Pitch 0.8mm, Height 3.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Receptacle SMT, Gold Flash Black.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук