G832MC111202122HR Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
Board to Board & Mezzanine Connectors 0.80mm Board-to-Board 100ohm Connector, Pitch 0.8mm, Height 4.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Plug SMT, 15u in Gold Black.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук