G87MP062202CHR
G87MP062202CHR Amphenol Commercial Products
20_PC16v03-1837951.pdf
Виробник: Amphenol Commercial Products
Potentiometers Panel mount potentiometer 22K Ohm Resistance 20% Tolerance 0,2W 16mm Plastic shaft Linear Horizontal Solder lug w/switch Bulk