G8JN-1C7T-D-DC12
G8JN-1C7T-D-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g8jn.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Написати відгук
Automotive Relays Mini ISO Auto Relay 12VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8JN-1C7T-D-DC12 G8JN-1C7T-D-DC12 Виробник : Omron Electronics omronelectronics_g8jn-1190095.pdf Automotive Relays Mini ISO Auto Relay 12VDC