G8JN-1C7T-DC12
G8JN-1C7T-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g8jn.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Написати відгук
Automotive Relays SPDT 12VDC 35A/20A Standard.
Інші пропозиції G8JN-1C7T-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8JN-1C7T-DC12 G8JN-1C7T-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g8jn-843978.pdf Automotive Relays SPDT 12VDC 35A/20A Standard