G8JR-1A7T-D-DC12
G8JR-1A7T-D-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g8jr.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V
Packaging: Bulk
Features: Diode
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 8 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 50A 12V, Packaging: Bulk, Features: Diode, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 50 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 8 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8JR 1A7 TD DC12 G8JR 1A7 TD DC12 Виробник : Omron Electronics en-g8jr-843993.pdf Automotive Relays Mini ISO 12VDC Automotive Relay