Продукція > OMRON > G8N-1L DC12
G8N-1L DC12
G8N-1L DC12 Omron
g8n-1ldc12.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 12VDC 30A SPDT(14.3x7.5x13.8)mm THT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 1 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції G8N-1L DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8N-1L-DC12 G8N-1L-DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g8n.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 1 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC