Продукція > OMRON > G8P-1C4P-DC24
G8P-1C4P-DC24
G8P-1C4P-DC24 Omron
g8pt_0812.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 20(NO)/10(NC)DC/20(NO)/10(NC)AAC SPDT(32.1x27.7x20.1)mm THT
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CSA, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 36 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class F, Load - Max Switching: 2500VA, 280W.
Інші пропозиції G8P-1C4P-DC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8P-1C4P DC24 G8P-1C4P DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G8PT_Series.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 36 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 28VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class F
Load - Max Switching: 2500VA, 280W
товару немає в наявності
G8P-1C4P-DC24 G8P-1C4P-DC24 Виробник : Omron Electronics General Purpose Relays SPDT 24VDC Sealed with Nib