G8SN-1C4P-DC12
G8SN-1C4P-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
G8SN.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 10A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 66.7 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 7.3 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 10A 12V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 66.7 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 7.3 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Інші пропозиції G8SN-1C4P-DC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8SN-1C4P-DC12 G8SN-1C4P-DC12 Виробник : Omron Electronics omron_omrns00718-1-1740527.pdf Automotive Relays SPDT 10A 16VDC PCB Straight