G8V-1A7T-R-DC12
G8V-1A7T-R-DC12 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-g8v.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Automotive Relays Automotive Relay SPST 5A 12VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G8V-1A7T-R-DC12 G8V-1A7T-R-DC12 Виробник : Omron Electronics en-g8v-843959.pdf Automotive Relays Automotive Relay SPST 5A 12VDC