Продукція > OMRON > G9EJ-1-E-UVD DC24
G9EJ-1-E-UVD DC24
G9EJ-1-E-UVD DC24 Omron
j195-e1.pdf
Виробник: Omron
Power Relay 24VDC 15A SPST-NO(44x27x30)mm Flange
на замовлення 48 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 24V, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Coil Current: 50 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 400VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 14.4 VDC, Operate Time: 50 ms, Release Time: 30 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G9EJ-1-E-UVD DC24 G9EJ-1-E-UVD DC24 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en-g9ej-1-e.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 24V
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 400VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 14.4 VDC
Operate Time: 50 ms
Release Time: 30 ms
на замовлення 296 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 224 шт:
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Coil Current: 50 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Rating (Current): 15 A
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 14.4 VDC
Operate Time: 50 ms
Release Time: 30 ms
на замовлення 589 шт:
G9EJ-1-E-UVD DC24 G9EJ-1-E-UVD DC24 Виробник : Omron j195-e1.pdf Power Relay 24VDC 15A SPST-NO(44x27x30)mm Flange
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності