G9TA-U1ATH DC12
G9TA-U1ATH DC12 Omron Electronics
J220-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics
Industrial Relays AC Latching Relay - 60A
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G9TA-U1ATH DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 60 A, G9TA Series, Halterung, Bistabile Einzelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Einzelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, Kontaktstrom: 60A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 145ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Halterung, Produktpalette: G9TA Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 250V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G9TA-U1ATH  DC12 G9TA-U1ATH DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS 2631885.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G9TA-U1ATH DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 60 A, G9TA, Halterung, Bistabile Einzelspule
tariffCode: 85364190
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Einzelspule
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 60A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 145ohm
Relaismontage: Halterung
Produktpalette: G9TA
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G9TA-U1ATH DC12 G9TA-U1ATH DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK en_G9TA.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G9TA-U1ATH DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 60 A, G9TA Series, Halterung, Bistabile Einzelspule
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktstrom: 60A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 145ohm
Relaismontage: Halterung
Produktpalette: G9TA Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 41 шт:
Мінімальне замовлення: 5
G9TAU1ATHDC12 G9TAU1ATHDC12 Виробник : Omron omr_g9ta-u1ap.pdf Power Relay 12VDC 60A SPST-NO(37.1mm 18mm) THT
товару немає в наявності
G9TA-U1ATH DC12 G9TA-U1ATH DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div en_G9TA.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 60A 12V
Features: UL Pending
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Square Lug
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 83 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 60 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Operate Voltage: 9.6 VDC