G9TB-K1ATW-E DC12
G9TB-K1ATW-E DC12 Omron Electronics
omron_04042018_G9TB_J221-E1-01-1316648.pdf
Виробник: Omron Electronics
Industrial Relays Double coil 1P Weld Term high capacity
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: OMRON / PARTNER STOCK - G9TB-K1ATW-E DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 120 A, G9TB Series, Halterung, Bistabile Doppelspule, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Bistabile Doppelspule, Kontaktmaterial: Silberlegierung, Kontaktstrom: 120A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 26.6ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: -, Relaismontage: Halterung, Produktpalette: G9TB Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Kontaktspannung V AC: 276V, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
G9TB-K1ATW-E DC12 G9TB-K1ATW-E DC12 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div G9TB_x1AxE_DS.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 120A 12V
Packaging: Tray
Mounting Type: Free Hanging
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin, Weld Terminal
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 451 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 120 A
Switching Voltage: 276VAC - Max
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Approval Agency: UL
Load - Max Switching: 33120VA
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
G9TBK1ATWEDC12 G9TBK1ATWEDC12 Виробник : Omron en_g9tb.pdf Power Relay 12VDC 120A SPST-NO(43.5mm 37.5mm 22.5mm) THT
на замовлення 125 шт:
Мінімальне замовлення: 25
G9TB-K1ATW-E DC12 G9TB-K1ATW-E DC12 Виробник : OMRON / PARTNER STOCK 2609559.pdf Description: OMRON / PARTNER STOCK - G9TB-K1ATW-E DC12 - Leistungsrelais, SPST-NO, 12 VDC, 120 A, G9TB Series, Halterung, Bistabile Doppelspule
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Bistabile Doppelspule
Kontaktmaterial: Silberlegierung
Kontaktstrom: 120A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 26.6ohm
Relaismontage: Halterung
Produktpalette: G9TB Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 276V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 111 шт:
Мінімальне замовлення: 6
G9TB-K1ATW-E DC12 G9TB-K1ATW-E DC12 Виробник : OMRON ELECTRONIC COMPONENTS G9TB_x1AxE_DS.pdf Description: OMRON ELECTRONIC COMPONENTS - G9TB-K1ATW-E DC12 - POWER RELAY, SPST, 120A, 276VAC, BRACKET
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Latching Dual Coil
Kontaktmaterial: Silver Alloy
Kontaktstrom: 120A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 26.6ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Bracket
Produktpalette: G9TB Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Kontaktspannung V AC: 276V
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності