GA3750-120
GA3750-120 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.3750 DIA. X 12IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.375" Dia x 12.000" L (9.52mm x 304.80mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.3750 DIA. X 12IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.375" Dia x 12.000" L (9.52mm x 304.80mm), Part Status: Active.