GA4997-350SC
GA4997-350SC Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.4997 DIA. X 35IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.499" Dia x 35.000" L (12.69mm x 889.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.4997 DIA. X 35IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.499" Dia x 35.000" L (12.69mm x 889.00mm), Part Status: Active.