GA7500-480
GA7500-480 Ondrives.US Corp
Виробник: Ondrives.US Corp
Description: SHAFT, 0.7500 DIA. X 48IN LG
Packaging: Bulk
Type: Shaft, Ground
Specifications: 0.750" Dia x 48.000" L (19.05mm x 1219.20mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SHAFT, 0.7500 DIA. X 48IN LG, Packaging: Bulk, Type: Shaft, Ground, Specifications: 0.750" Dia x 48.000" L (19.05mm x 1219.20mm), Part Status: Active.