GAN065-252020
GAN065-252020 GREEN DIGITAL POWER TECH
7SL 29,4V 2A GDPT GaN065-252020.pdf
Виробник: GREEN DIGITAL POWER TECH
Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 25.2V; 2A
Kind of rechargeable battery: Li-Ion
Protection: overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP
Max. charging current: 2A
Rechargeable battery voltage: 25.2V
Type of charger: for rechargeable batteries
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Chargers, Description: Charger: for rechargeable batteries; Li-Ion; 25.2V; 2A, Kind of rechargeable battery: Li-Ion, Protection: overcharging protection; overheating OTP; short circuit protection SCP, Max. charging current: 2A, Rechargeable battery voltage: 25.2V, Type of charger: for rechargeable batteries.