GC220A48-R7B
GC220A48-R7B MEAN WELL USA Inc.
GC220-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 4A
Features: LED Indicator
Packaging: Box
Battery Cell Size: 48V
Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: DIN, 4 Pin
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 217.6W
Voltage - Nominal: 54.4V
Charge Current - Max: 4A
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 54.4V 4A, Features: LED Indicator, Packaging: Box, Battery Cell Size: 48V, Size / Dimension: 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: DIN, 4 Pin, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 217.6W, Voltage - Nominal: 54.4V, Charge Current - Max: 4A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC220A48-R7B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC220A48-R7B GC220A48-R7B Виробник : MEAN WELL GC220-spec.pdf Battery Chargers 217.6W 54.4V 4A Battery Charger