GC30E-11P1J
GC30E-11P1J MEAN WELL USA Inc.
GC30E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 7.2V 3A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 21.6W
Voltage - Nominal: 7.2V
Charge Current - Max: 3A
Part Status: Active
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 7.2V 3A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 21.6W, Voltage - Nominal: 7.2V, Charge Current - Max: 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC30E-11P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30E-11P1J GC30E-11P1J Виробник : MEAN WELL GC30E-SPEC.PDF Battery Chargers 21.6W 7.2V 3A w/EURO power cord