GC30E-2P1J
GC30E-2P1J MEAN WELL USA Inc.
GC30E-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 25.2W
Voltage - Nominal: 8.4V
Charge Current - Max: 3A
Number of Cells: 1
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 25.2W, Voltage - Nominal: 8.4V, Charge Current - Max: 3A, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC30E-2P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30E-2P1J GC30E-2P1J Виробник : MEAN WELL GC30E-SPEC.PDF Battery Chargers 25.2W 8.4V 3A w/EURO power cord
товару немає в наявності
GC30E-2P1J GC30E-2P1J Виробник : MEAN WELL GC30E-SPEC.PDF GC30E-SPEC.PDF Category: Chargers
Description: Charger: for rechargeable batteries; GEL,acid-lead,Li-FePO4; 3A
Max. charging current: 3A
Output voltage: 8.4V DC
Power: 25.2W
Efficiency: 76%