GC30U-2P1J
GC30U-2P1J MEAN WELL
GC30U-SPEC-1109941.pdf
Виробник: MEAN WELL
Desktop AC Adapters 25.2W 8.4V 3A w/USA power cord
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A, Packaging: Box, Features: LED Indicator, Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, Type: Desktop, Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 25.2W, Voltage - Nominal: 8.4V, Charge Current - Max: 3A, Part Status: Active, Number of Cells: 1.
Інші пропозиції GC30U-2P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30U-2P1J GC30U-2P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GC30U-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 8.4V 3A
Packaging: Box
Features: LED Indicator
Size / Dimension: 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC
Type: Desktop
Termination Style: 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Power - Max: 25.2W
Voltage - Nominal: 8.4V
Charge Current - Max: 3A