GC30U-6P1J
GC30U-6P1J MEAN WELL
GC30U-SPEC-1109941.pdf
Виробник: MEAN WELL
Desktop AC Adapters 30W 28.6V 1.04A w/USA power cord
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GC30U-6P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GC30U-6P1J GC30U-6P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GC30U-spec.pdf Description: BATT CHARGER DESKTOP 28.6V 1.04A