GC330A36-R7B MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: BATT CHARGER DESKTOP 40.8V 6.4A
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 36V
Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm)
Mounting Type: Desktop
Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Power - Max: 330W
Voltage - Nominal: 40.8V
Charge Current - Max: 6.4A
Number of Cells: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BATT CHARGER DESKTOP 40.8V 6.4A, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 36V, Size / Dimension: 8.66" L x 3.74" W x 1.81" H (220.0mm x 95.0mm x 46.0mm), Mounting Type: Desktop, Voltage - Input: 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC, Type: Desktop, Termination Style: Rectangular Connector, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Power - Max: 330W, Voltage - Nominal: 40.8V, Charge Current - Max: 6.4A, Number of Cells: 1.