GCB100DLTN-S1322
GCB100DLTN-S1322 Sullins Connector Solutions
Виробник: Sullins Connector Solutions
Description: CONN EDGE DUAL FML 200POS 0.100
Features: Bi-Level - High Density
Packaging: Tube
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 200
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 100
Number of Rows: 2
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FML 200POS 0.100, Features: Bi-Level - High Density, Packaging: Tube, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 200, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 100, Number of Rows: 2.