Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R72A153MA01D
GCD188R72A153MA01D
GCD188R72A153MA01D Murata Electronics
GCD188R72A153MA01-01-1668607.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.015uF100volts X7R 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Manufacturer series: GCD, Capacitance: 15nF, Operating voltage: 100V, Mounting: SMD, Tolerance: ±20%, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Dielectric: X7R, Kind of capacitor: MLCC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCD188R72A153MA01D GCD188R72A153MA01D Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 15nF; 100V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Manufacturer series: GCD
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 100V
Mounting: SMD
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm