Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD188R72A562KA01D
GCD188R72A562KA01D
GCD188R72A562KA01D Murata Electronics
GCD188R72A562KA01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5600 pF 100 VDC 10% 0603 X7R AEC-Q200
на замовлення 14679 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук