Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCD21BR72A683KA01L
GCD21BR72A683KA01L
GCD21BR72A683KA01L Murata Electronics
GCD21BR72A683KA01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068 uF 100 VDC 10% 0805 X7R AEC-Q200
на замовлення 1740 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук