Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCG1555C1H5R6DA01D
GCG1555C1H5R6DA01D
GCG1555C1H5R6DA01D Murata Electronics
GCG1555C1H5R6DA01_01B.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.6 pF 50 VDC 0.5 pF 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 8694 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
Відгуки про товар
Написати відгук