Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188M8EC475KE08D
GCJ188M8EC475KE08D
GCJ188M8EC475KE08D Murata Electronics
GCJ188M8EC475KE08_01A-3140260.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7 uF 6.3 VDC 10% 0603 X8M AEC-Q200
на замовлення 6745 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук