Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCJ188R71H154MA01D
GCJ188R71H154MA01D
GCJ188R71H154MA01D Murata Electronics
GCJ188R71H154MA01_02B-3140702.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15 uF 50 VDC 20% 0603 X7R AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 0.15µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Manufacturer series: GCJ, Operating temperature: -55...125°C, Roll diameter max.: 180mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCJ188R71H154MA01D GCJ188R71H154MA01D Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 150nF; 50V; X7R; ±20%; SMD; 0603; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Manufacturer series: GCJ
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm