GCL20000
GCL20000 Sprague-Goodman
GX,GY,GZ%20Series.pdf
Виробник: Sprague-Goodman
Description: CAP TRIMMER 0.8-20PF 50V TH
Packaging: Bulk
Features: Low Profile
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 0.8 ~ 20pF
Size / Dimension: 0.268" L x 0.213" W (6.80mm x 5.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS)
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 0.8-20PF 50V TH, Packaging: Bulk, Features: Low Profile, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 0.8 ~ 20pF, Size / Dimension: 0.268" L x 0.213" W (6.80mm x 5.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V.