Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E120GA16J
GCM0335C1E120GA16J
GCM0335C1E120GA16J Murata Electronics
GCM0335C1E120GA16_01A-3141141.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 12 pF 25 VDC 2% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук