Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E160FA16D
GCM0335C1E160FA16D
GCM0335C1E160FA16D Murata Electronics
GCM0335C1E160FA16_01A-3141013.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16 pF 25 VDC 1% 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 6842 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук