Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E2R7CA16D
GCM0335C1E2R7CA16D
GCM0335C1E2R7CA16D Murata Electronics
GCM0335C1E2R7CA16_01A-3141192.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.7 pF 25 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 27629 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 41
Відгуки про товар
Написати відгук