Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E5R6DA16D
GCM0335C1E5R6DA16D
GCM0335C1E5R6DA16D Murata Electronics
GCM0335C1E5R6DA16_01A-3140993.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 5.6 pF 25 VDC 0.5 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 34545 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук