Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ0335C1H160JB01D
GCQ0335C1H160JB01D
GCQ0335C1H160JB01D Murata Electronics
GCQ0335C1H160JB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 50VDC 16pF 5% C0G AEC-Q200
на замовлення 13990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
Відгуки про товар
Написати відгук