Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ0335C1H1R4BB01D
GCQ0335C1H1R4BB01D
GCQ0335C1H1R4BB01D Murata Electronics
GCQ0335C1H1R4BB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 50VDC 1.4pF Tol 0.1pF C0G AEC-Q200
на замовлення 14862 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук