Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ0335C1H2R8BB01D
GCQ0335C1H2R8BB01D
GCQ0335C1H2R8BB01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 50VDC 2.8pF Tol 0.1pF C0G AEC-Q200
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук