Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ0335C1H5R1CB01D
GCQ0335C1H5R1CB01D
GCQ0335C1H5R1CB01D Murata Electronics
GCQ0335C1H5R1CB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 50VDC 5.1pF Tol 0.25pF C0G AEC-Q200
на замовлення 29975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук