Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H180GB01D
GCQ1555C1H180GB01D
GCQ1555C1H180GB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H180GB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 50 VDC 2% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 16730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук