Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H1R5DB01D
GCQ1555C1H1R5DB01D
GCQ1555C1H1R5DB01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5 pF 50 VDC 0.5 pF 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 9939 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук