Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H1R9BB01D
GCQ1555C1H1R9BB01D
GCQ1555C1H1R9BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 1.9pF 0.1pF AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук