Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H2R3DB01D
GCQ1555C1H2R3DB01D
GCQ1555C1H2R3DB01D Murata Electronics
GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.3pF 0.5pF AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук