Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H2R6BB01D
GCQ1555C1H2R6BB01D
GCQ1555C1H2R6BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H2R6BB01_01-1969707.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.6pF Tol 0.1pF AEC-Q200
на замовлення 9890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук