Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H3R4BB01D
GCQ1555C1H3R4BB01D
GCQ1555C1H3R4BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H3R4BB01_01A-3146846.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.4 pF 50 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 11015 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук