Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H3R5BB01D
GCQ1555C1H3R5BB01D
GCQ1555C1H3R5BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H3R5BB01_01-1969759.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 3.5pF Tol 0.1pF AEC-Q200
на замовлення 9908 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук