Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H7R1CB01D
GCQ1555C1H7R1CB01D
GCQ1555C1H7R1CB01D Murata Electronics
GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 7.1pF 0.25pF AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук