Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H8R0CB01D
GCQ1555C1H8R0CB01D
GCQ1555C1H8R0CB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H8R0CB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8 pF 50 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 10972 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук