GCS-020NS-0.5
GCS-020NS-0.5 European Thermodynamics Ltd
GCS-020NS.pdf
Виробник: European Thermodynamics Ltd
Description: THERM PAD 200MMX200MM GRAY
Packaging: Bulk
Color: Gray
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Outline: 200.00mm x 200.00mm
Thermal Conductivity: 2.0W/m-K